Heeft u vragen over onze producten of wilt u hulp bij het zoeken? Neem dan contact met ons op
€ 25.00
18.21 Man Made snapt wat mannen willen. Premium Hair Spray droogt snel, blijft flexibel en beschermt het haar tegen vocht zonder dat het slap wordt.
€ 11.95
€ 16.95American Crew Alternator is een flexibele hairspray met medium hold. Dit is een hairspray met een langdurige fixatie die het haar iets stugger maakt.
€ 11.95
€ 19.95De American Crew Medium Hold Spray Gel is een gel die garant staat voor stevigheid en textuur.
€ 15.95
€ 19.95De American Crew Tech Series Boost Spray is een 'styling prep spray for volume'. Deze aanzet spray zorgt voor volume met een matte afwerking. De spray lift je haar vanaf de wortels en geeft zo een volume boost. Zo helpt het menig creatieveling om het haar voor te bereiden op het creëren van een onbeperkt aantal looks!
€ 15.95
€ 19.95De American Crew Tech Series Control Foam, zorgt voor een lange hold en laat het natuurlijke karakter van jouw haren in tact.
€ 15.95
€ 19.95De American Crew Tech Series Texture Foam is een haarmousse waarmee je een flexibele coupe creëert. Deze mousse creëert extra volume, textuur en een lichte glans. Het product is ideaal voor lang haar, maar ook zeker geschikt voor andere haarlengten!
€ 12.50
€ 13.95Strong hold volumepoeder waarmee je langdurig een matte textuur en volume creëert!